Zbyněk Kučera (1934)

Pozdní odpoledne u rybníka (rybník Dřevo u J. Hradce)

litografie, 35,3 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1987, 37/100, na zadní straně značeno autorským razítkem

žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

ID: 193642

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2020 18:12

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)