Bohumil Knyttl (1903-1977)

olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky

žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

ID: 196325

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:25

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)