J. Pavlíček

Děvče v kroji

olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha

ID: 196341

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:26

Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)