Podzimní krajina

olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena

ID: 198620

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2020 14:21

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)