Lumír Čmerda (1930)

sochař, keramik, grafik

E Emauzy

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30

ID: 199240

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:08

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu