Lumír Čmerda (1930)

sochař, keramik, grafik

T Tito titáni už hostili i titána světové hudby

litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 5/30, při okraji pokrčený papír

ID: 199243

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:11

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu