Josef Novák (1902-1987)

Múzy

litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200

ID: 199567

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 14:00

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)