František Volf (1897-1987)

Krajina v polabí

akvarel, papír, 1957, 27,5 x 45 cm, sign. PD F. Volf 57

ID: 201066

Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 14:39

Aktuální cena: 500 CZK (18 €)