Jaroslav Poš (1894-1970)

Mořský příboj

olej, plátno, 1967, 43,5 x 68 cm, sign. PD J. Poš 1967, rám

ID: 202448

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 04. 06. 2020 14:37

Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)