Jareš

Středočeská krajina

akvarel, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 207005

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:09

Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)