Rudolf Václavík (1898)

Krajina s cestou

akvarel, papír, 45 x 62 cm, sign. PD Václavík, rám

ID: 207966

Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:14

Aktuální cena: 900 CZK (33 €)