Dana Puchnarová (1938)

Hmota touží po výsostech

litografie, 1965, 19 x 13 cm, sign. PD Puchnarová 65, rám, č. 43/50

žákyně prof. K. Součka, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar a SOV

ID: 213141

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:30

Aktuální cena: 300 CZK (11 €)