Kameny

olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky

ID: 214021

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

Plánované ukončení: 30. 06. 2020 15:37

Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)