Igor Grimmich (1979)

Poslední hlava

litografie, 52,5 x 34 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, autorský tisk

žák M. Rittsteina na AVU v Praze

ID: 214158

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:29

Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)