Josef Dlabal (1920-2004)

Rio de Janeiro (Brazílie)

olej, papír, 9,8 x 15 cm, sign. PD Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 219340

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:14

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)