Josef Bureš (1889-1969)

Paseka a buky na podzim pod Devíti Skalami

olej, plátno, 1941, 49 x 70 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

ID: 219975

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:05

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)