Josef Bureš (1889-1969)

Pramen Chrudimky u Vortové

olej, plátno, 1941, 70 x 50 cm, sign. PD J. Bureš 1941, rám, na zadní straně popsáno autorem

žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

ID: 219976

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:04

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)