Josef Dlabal (1920-2004)

Zlatá ulička

olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 220870

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:18

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)