Vojtěch Sedláček (1892-1973)

Pozdravy z rodného kraje

litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní Pozdravy rodného kraje od Stanislava Hlinovského

ID: 220997

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:20

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)