Vlastimil Miller (1907-?)

Skály

olej, plátno, 41 x 56 cm, sign. PD V. Miller, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 221370

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:45

Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)