Michal Novotný (MICL) (1969)

Rozbitý anděl

litografie, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD MICL 12, rám, autorský tisk

ID: 221441

Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:46

Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu