Jiří Suchý (1931)

Spánek

litografie, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Suchý, rám, č. 78/120, na rámu oděrky

ID: 221446

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:47

Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)