Pohled do kraje

olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám

ID: 222016

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 14:54

Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)