Pohled do kraje

olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám

ID: 222016

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

Plánované ukončení: 01. 06. 2020 15:04

Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)