Jan Černý Klatovský (1919-1997)

České Budějovice

litografie, 22,8 x 36,9 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, č. 1/50, při okrajích lehce pokrčený papír

ID: 223787

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 17. 11. 2020 14:27

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)