litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)