Gisele Reisser

Řadové domy

litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09

ID: 223810

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 15:02

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)