Pavla Marie Koucká (1973)

Pan doktor ztratil v lese klíč

akvarel, papír, 2014, 29,7 x 42 cm, sign. LD. P. M. K.

ID: 223861

Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:55

Aktuální cena: 600 CZK (23 €)