František Charvát (1885-1947)

Pohled na kostel

olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám

ID: 226005

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 20. 10. 2020 15:34

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)