Jindřich Veselka (1927-2004)

Cesty v polích

olej, sololit, 50 x 80 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem

ID: 226650

Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:36

Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)