Suzdalský kreml

akvarel, papír, 1990, 22,5 x 33,5 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 226713

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2020 14:09

Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu