Jedlička

olej, plátno, 28 x 39 cm, sign. PD Jedlička, rám, na rámu oděrky

ID: 226968

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 21. 10. 2020 14:59

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)