Stanislav Hlinovský (1924-1994)

Bonsai ve váze (Ex libris Jaroslav Černý)

litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. DU Hlinovský

žák prof. SChenka a Hejného

ID: 227003

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:52

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)