Stanislav Hlinovský (1924-1994)

Převislá bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

litografie, 1991, 3,4 x 5 cm, sign. PD Hlinovský

žák prof. SChenka a Hejného

ID: 227004

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 22:54

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)