František Salamánek (1908-?)

Snopy

olej, karton, 25,5 x 35 cm, sign. LD F. Salamánek, rám

žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

ID: 227947

Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 15:33

Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu