Pohled na kostel

akvarel, tužka, papír, 2003, 28 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 227948

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2020 15:10

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)