Různí autoři

Česká původní grafika IV.

10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách

ID: 228645

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:21

Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)