Jindřich Příhoda (1892-?)

Malíř, grafik a ilustrátor z oblasti Pelhřimovska

Západ slunce

akvarel, papír, 40 x 28,5 cm, sign. PD Jindř. Příhoda, rám, na rámu oděrky

ID: 230252

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2020 15:13

Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)