Portrét muže

olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno

ID: 230622

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:57

Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu