J.K. Korán

olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán

ID: 231333

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:42

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)