Ant. Žižka

Břízky u jezírka

olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu

ID: 231334

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:44

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)