Kladno

litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky

ID: 231337

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2020 23:48

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)