Podled na Kladno

litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky

ID: 231338

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:50

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)