Pohled na Kladno

litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky

ID: 231338

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 31. 05. 2021 20:30

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)