Jiří Mádlo (1934)

Kostelík

litografie, 1980, 22,2 x 16 cm, sign. PD Mádlo 80, 83/100, zažloutlý papír

žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

ID: 231478

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:20

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)