J. Kincl

Chalupa

olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám

ID: 232702

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:52

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)