J. Kincl

olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky

ID: 232703

Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:02

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)