T. Šrámek

Zima

olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám

ID: 232704

Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:04

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)