Kleopatra

litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky

ID: 232706

Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:08

Aktuální cena: 800 CZK (29 €)