Josef Hodek (1944-2003)

Kytice lučních květů

akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír

ID: 232708

Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:10

Aktuální cena: 350 CZK (13 €)